Oferta

Firma JA-REN specjalizuje się w produkcji rolet tkaninowych i ramek z siatką przeciw owadom. Informacje o wyrobach, o ich wadach i zaletach znajdziecie Państwo klikając w wybraną podstronę bocznego menu „Nasze Systemy”.

Rolety tkaninowe.
Jako autoryzowany dystrybutor systemów RoletyVegas produkujemy:

  • Rolety Vegas Classic,
  • Rolety Vegas Klaudia,
  • Rolety Vegas Profil,
  • Rolety Vegas Mix,
  • Rolety Vegas Mini,

Nasza bogata oferta handlowa rolet tkaninowych oparta jest na zawierającym ponad 170 pozycji katalogu tkanin do rolet. Posiadamy tkaniny gładkie, drukowane żakardowe, podgumowane, transparentne i zaciemniające. Wszystkie one zebrane są w czterech grupach cenowych: grupa”0”, grupa”1”, grupa”2” i grupa”3”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

Moskitiery.
Firma JA-REN proponuje Państwu produkowane przez siebie moskitiery okienne. Moskitiery przeciw owadom nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania moskitiery okna na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy sprawia, że zamontowana moskitiera na okna podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Moskitiery okienne przez nas produkowane wykonane są z najwyższej jakości aluminium.

Załączniki