Oferta :: Vegas Classic

Roleta ta przeznaczona jest do montażu na skrzydle okiennym, kasetę przymocowuje się na wkręty do listwy przyszybowej. Roleta zawiera mechanizm VEGAS, niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej umożliwiający łatwy montaż/demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Roleta VEGAS Classic wyposażona została także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie. Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Roleta Classic została wyposażona w płaskie prowadnice, wykonane z aluminium lub PCV, doskonale komponujące się z ramą okienną. Prowadnice zachodzą delikatnie w światło szyby, eliminując ryzyko prześwitywania światła słonecznego.

Charakterystyczny kształt rolety Vegas Classic to gwarancja eleganckiego wyglądu okna i idealnego komponowania się z jego przestrzenią. Kaseta łączy w sobie estetykę i sporą pojemność - do 230 cm wysokości.

  • Dostępne kolory: biały, brązowy
  • Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, sosna
  • Maksymalna obsługiwana wysokość okna: ~230 cm